O projektu Rezidence Malostranská

 

 

Bytový dům Malostranská se nachází v klidné části Brna, v městské části Starý Lískovec, kde naleznete dokonalou rovnováhu mezi životem ve městě a na venkově. Už během jeho projektování jsem kladl důraz na to, aby z něj vyzařovala příjemná atmosféra místa, které se během několika málo let stalo oblíbenou destinací nejen Brňanů.

Bytové jednotky o velikostech 1+kk až 4+kk jsou proto koncipované tak, aby lákaly především mladé lidi toužící po vlastním bydlení v klidné části města. To se posléze promítlo i do vymýšlení ideální prodejní strategie, u níž jsme od začátku věděli, že chceme především minimalizovat náklady na jejich pořízení. Proto jsme se rozhodli úplně odstřihnout realitní kanceláře i s jejich poplatky a provizemi, a byty, za jejichž kvalitu jsme osobně zodpovědní, prodávat zákazníkům napřímo.

Těžký úkol, který by bez potřebných zkušeností dost možná ani nebyl proveditelný. V oboru stavebnictví se pohybujeme již od roku 1994, přičemž za tuto dobu jsme úspěšně realizovali mnoho staveb a několik podobných projektů. Budu moc rád, když se díky tomuto seznámím právě s Vámi!

 

Ing. Aleš Reitoral

 

Partneři projektu